کجا گوش کنیم؟

خوابکست (خواب کَست) از طریق کانال یوتیوب خوابکست و پلتفرم های پادکستینگ قابل شنیدن است.

 

جهت شنیدن خوابکست از طریق پلتفرم های پادکستینگ، می توانید از هریک از اپلیکیشن های معتبر شنیدن پادکست استفاده کنید.

در این اپلیکیشن ها “خوابکست”، “خواب کست”، “khabcast” یا “khaabcast” را جستجو نموده و Subscribe نمایید. به این ترتیب از مزیت های زیادی برخوردار خواهید شد، از جمله:

  • با استفاده از تایمر خواب یا sleep timer این اپلیکیشن ها می توانید زمان توقف برنامه را مشخص کنید
  • انتشار اپیزودهای جدید به صورت خودکار به اطلاع شما خواهد رسید، و در صورتی که تنظیمات مربوطه را انجام دهید به صورت خودکار نیز برای شما دانلود خواهد شد (در بیشتر اپلیکیشن ها حالت دانلود خودکار به صورت پیش فرض فعال است)
  • در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی می کنید، چرا که اپیزود دانلود شده حجم بسیار کمی دارد، و پس از آن نیز می توانید هر چند بار که مایلید به آن گوش کنید، بدون اینکه حجم اینترنت مجددا جهت دانلود مصرف شود
  • پس از دانلود شدن اپیزودها می توانید آنها را در حالت آفلاین و بدون اینترنت نیز بشنوید

 

اپلیکیشن های پادگیر نصب شده به صورت پیش فرض

بر روی اکثر گوشی ها و تبلت های جدید تر اندروید، اپلیکیشن Google Podcasts (به نام Podcasts دیده می شود) به صورت پیش فرض نصب شده و کافی است خوابکست را در آن جستجو و سابسکرایب کنید.

لینک خوابکست در گوگل پادکستس

 

در غیر اینصورت می توانید از سایر اپلیکیشن های پادگیر که در ادامه توضیح می دهیم استفاده کنید.

در تمامی دیوایس های ساخت شرکت اپل، اپلیکیشن Apple Podcasts به صورت پیش فرض نصب شده (به نام Podcasts در بین اپها دیده می شود). می توانید خوابکست را جستجو و سابسکرایب نمایید.

خوابکست در اپل پادکستس

 

سایر اپلیکیشن های پادگیر

اپلیکیشن های پادگیر بسیار زیادی وجود دارند که در اینا از برخی از معروف ترینشان نام می بریم. می توانید “خوابکست” را در کلیه این اپلیکیشن ها جستجو نموده و سابسکرایب نمایید.

 

Castbox

این اپلیکیشن را می توانید بر روی گوشی های اندروید یا اپل از اپ استورهای مختلف دانلود و نصب نمایید. جهت استفاده از این اپلیکیشن نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست، ولی با داشتن حساب کاربری می توانید پروفایل خود را تکمیل نموده و در پادکست های مختلف کامنت بگذارید.

لینک خوابکست در کست باکس

 

Spotify

اپلیکیشن سپاتیفای در بین بسیاری از موسیقی دوستها معروف و محبوب است. می توانید خواب کست را از طریق این اپ نیز به راحتی جستجو و سابسکاریب نمایید.

لینک خواب کست در سپاتیفای

 

Deezer

دیزر نیز همانند سپاتیفای از دیگر پلتفرم های شنیدن موزیک است. می توانید از این طریق نیز خواب کست را جستجو و سابسکرایب نمایید.

لینک خواب کست در دیزر

 

شبکه های اجتماعی

خوابکست در اینستاگرام و توییتر نیز حضور دارد و در مورد انتشار اپیسود های جدید در این پلتفرم ها اطلاع رسانی می کند.

پیج اینستاگرام خوابکست

@khabcast

 

توییتر خوابکست

@khabcast

 

RSS Feed

فید خواب کست: https://sleep.khabcast.com/feed.xml